Technolog żywności R&D (k/m)

Michael Page

Warszawa, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

  • Doskonała szansa na rozwój w środowisku R&D, w firmie przyjaznej wegetarianom :-)
  • Wymagania: min. 2 - letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa, prężnie rozwijająca się firma produkcyjna z branży spożywczej zatrudniająca kilkaset osób. Firma zlokalizowana jest ok. 60 km od Wrocławia.

Opis stanowiska

  • Rozwijanie receptur nowych produktów, aktywne proponowanie własnych rozwiązań
  • Rozwój nowych oraz modyfikacja istniejących produktów, monitorowanie badań związanych z produktami
  • Przeprowadzanie prób nowych produktów we współpracy z technologiem ds. procesu produkcyjnego
  • Wdrażanie nowych surowców (w zgodzie z obowiązującymi standardami)
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej
  • Uczestniczenie w projektach rozwojowych, optymalizacyjnych i oszczędnościowych (od strony surowców, receptur, produktów)

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Technologia Żywności + inne pokrewne)
  • Minimum 2 - 3 lata doświadczenia zdobyte na stanowisku samodzielnego Technologa w branży spożywczej (branża piekarnicza stanowić będzie dodatkowy atut)
  • Dobra znajomość j. angielskiego (poziom min. B1/B2)
  • Wiedza na temat surowców, struktury receptur, procesów technologicznych w branży spożywczej oraz znajomość obowiązujących przepisów prawnych dotyczących branży
  • Kreatywność, proaktywne działanie, umiejętność współpracy w grupie i szybkiego przystosowania się do nowych warunków

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Rozwój zawodowy w rozpoznawalnej na całym świecie organizacji
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, kartę sportowo - kulturalną
  • Dofinansowanie nauki, szkoleń
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page