Technolog – Zastępca Kierownika Produkcji

HR Advisory Talenthouse

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do rozmów o ofercie pracy znanego producenta dobrej jakości drewnianych opakowań, eleganckich etui wykończonych miękkimi materiałami, zdobionymi logo klientów oraz elementów ekspozycyjnych, posiadającego swoje zakłady w okolicach Częstochowy.

Poszukujemy osoby, która swoim zaangażowaniem, wiedzą i doświadczeniem będzie wspierać dalszy rozwój firmy zarówno w obszarze sprzedaży jak i produkcji.

Zadania na stanowisku:

  • Dbanie o ciągły rozwój produktu (funkcjonalność, materiały, technologia).
  • Wsparcie merytoryczne dla zespołu sprzedaży - szybkie, dobre wyceny, doradztwo techniczne, dzielenie się wiedzą.
  • Przygotowywanie wycen kontraktów.
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych.
  • Inicjowanie zmian (rozbudowa, modernizacja parku maszynowego) adekwatnie do potrzeb spółki i celów biznesowych.
  • Zarządzanie jakością produkcji - wspieranie Kierownika Produkcji we wdrażaniu rozwiązań systemowych.
  • Zarządzanie efektywnością produkcji – planowanie / optymalizowanie procesu produkcyjnego.
  • Pełnienie roli Zastępcy Kierownika Produkcji – systematyczne wdrażanie się w kolejne obszary zadaniowe.
  • Dbanie o integrację i dobrą atmosferę w zespole produkcji – wspieranie w tym obszarze Kierownika Produkcji.
  • Wdrażanie, udoskonalanie i ciągła optymalizacja procesów, struktur, procedur i kosztów.
  • Definiowanie potrzebnych zasobów do realizacji planowanych działań, rekrutacja i wdrażanie nowych pracowników, dobór dostawców, narzędzi, maszyn, itp.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym.
  • Doświadczenie w podobnej roli/obszarach w firmie produkcyjnej (mile widziane technologie związane z drewnem).
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania produkcją (technologie związane z drewnem, produkcja kontraktowa, produkcja seryjna drobnych elementów, introligatornia).
  • Prawo jazdy i praktyka w prowadzeniu samochodu.
  • Zdolności analityczne.
  • Przywództwo i budowanie zespołu.
  • Zarządzanie zadaniami.
  • Ukierunkowanie na cel i konsekwencja w działaniu.
  • Świadomość biznesowa.
  • Zaangażowanie.
  • Podejmowanie decyzji.
  • Wewnątrzsterowność.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Dyspozycyjność do pracy na pełny etat i 100% zaangażowania w sprawy firmy.
  • Dyspozycyjność (okazjonalnie) do pracy w delegacji (spotkania z dostawcami, z klientami).

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę i możliwości rozwoju w strukturach firmy.
  • Pracę w okolicach Częstochowy.

Prezentacja firmy

Od kilkunastu lat nasi konsultanci współpracują z pracodawcami, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca