Technolog w Pionie Produkcyjnym

IBSS BIOMED S.A.

Kraków, małopolskie

Od: IBSS BIOMED S.A.
Miejsce pracy: Kraków

Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna

Ekspert w dziedzinie szczepionek i probiotyków.

Cechują nas rozwiązania oparte na wiedzy i nowatorskie pomysły, których wynikiem są innowacyjne, oryginalne, opatentowane produkty, sprzedawane w ponad dwudziestu krajach.

Obecnie do pracy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Technolog

w Pionie Produkcyjnym

Nr ref. T/04/18

Nadzorowanie i koordynacja procesów produkcyjnych. Opracowywanie nowych technologii oraz współdziałanie w tworzeniu nowych produktów.

OPIS STANOWISKA:

  • opracowywanie planów rozwoju i modernizacji technicznej podległych urządzeń
  • nadzór nad procesem wdrażania nowych technologii oraz nadzorowanie dotychczas wykorzystywanych
  • przechowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną podległych urządzeń
  • przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu wdrożonych technologii
  • standaryzacja parametrów technologicznych oraz optymalizacja procesów produkcyjnych wyrobów
  • koordynacja przeprowadzania prób produkcyjnych nowych wyrobów oraz zatwierdzanie opracowanych technologii wytwarzania
  • testowanie, opiniowanie oraz wprowadzanie do produkcji nowych surowców i opakowań
  • kontrola jakości surowców i wyrobów na każdym etapie produkcji
  • opracowywanie nowych receptur i wdrażanie ich do produkcji
  • aktywny udział w opracowywaniu koncepcji nowych produktów przy współpracy z Działem R&D,
  • współpraca z dostawcami maszyn i usług,
  • nadzór nad zgodnością technologii z obowiązującymi normami,
  • tworzenie kalkulacji produktów
  • prowadzenie testów produkcyjnych
  • prawidłowe sporządzanie zapotrzebowań materiałowych,
  • wdrażanie produkcji prototypowej,

PROFIL KANDYDATA:

  • wykształcenie wyższe wskazane kierunkowe dla branży farmaceutycznej,
  • konieczne 3 letnie doświadczenie  w produkcji w firmie farmaceutycznej na stanowisku kierowniczym,
  • wiedza związana z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych w branży farmaceutycznej,
  • bardzo dobra znajomość metod i technik produkcji charakterystycznych dla branży
  • biegła znajomość aktualnego prawa farmaceutycznego oraz Rozporządzenia - Dobrej Praktyki Wytwarzania
  • znajomość standardów Zarzadzania Jakością opartych na GMP, HACCP, ISO 13485;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej,
  • zdyscyplinowanie i odpowiedzialność,

OFERUJEMY:

  • stabilną i przyjazną atmosferę w pracy
  • ambitną, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego