Technolog w firmie produkcyjnej procesy chemiczne

Hays Poland

Cieszyn okolice, śląskie

Hays Poland

Cieszyn okolice
NR REF.: 1096256

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, w związku z projektami nowych uruchomień i dalszym rozwojem poszukujemy obecnie Kandydatów chcących rozwijać się na stanowisku Technologa

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie instrukcji i szkoleń z zakresu procesów technologicznych
  • Udział w projektach wdrożeniowych i uruchamianiu nowych procesów produkcyjnych
  • Tworzenie i rozwój dokumentacji technicznej
  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w celu zapewnienia najwyższej jakości wyrobów

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe chemiczne
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • Minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej
  • Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę i bogaty pakiet benefitów
  • bogaty pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju kariery w międzynarodowych strukturach firmy
  • możliwość uczestnictwa w projektach nowych uruchomień
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kliknięcie opcji "Aplikuj" i przesłanie nam aktualnego CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy