TECHNOLOG W CENTRUM BADAWCZO ROZWOJOWYM

ZAKŁADY MAGNEZYTOWE "ROPCZYCE" SPÓŁKA AKCYJNA

Ropczyce, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2658

Obowiązki:

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA MATERIAŁY OGNIOTRWAŁE DLA PRZEMYSŁU ŻELAZA I STALI.
MOBILNOŚĆ ZWIĄZANA Z PLANOWANĄ DOCELOWO AKTYWNĄ PRACĄ NA RYNKU.
PRZYGOTOWYWANIE OFERT.
POSŁUGIWANIE SIĘ JĘZYKIEM ANGIELSKIM.
GOTOWOŚĆ DO WYJAZDÓW.
CHĘĆ ROZWOJU ZAWODOWEGO.
PRZEPROWADZANIE BADAŃ, ANALIZ ORAZ ICH FACHOWA INTERPRETACJA.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • PRAWO JAZDY KAT. B
  • znajomość obsługi pakietu MS OFFICE

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: METALURGIA ŻELAZA, INŻYNIERIA MATERIAŁOWA, TECHNOLOGIA CHEMICZNA

Pozostałe wymagania:

  • MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE, ZNAJOMOŚĆ MAPLE, STATISTICA, MATHCAD, R ITP. KOMUNIKATYWNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, WYTRWAŁOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, POTRZEBA ROZWOJU OSOBISTEGO, UMIEJĘTNOŚĆ PLANOWANIA CZASU I ZADAŃ, ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW, WSPÓŁPRACY W ZESPOLE I BUDOWANIA ATMOSFERY PRACY WYNIKOWEJ, PRAKTYCZNEGO WYKORZYSTANIA WIEDZY ORAZ ZDOLNOŚCI ANALITYCZNE.

Miejsce pracy: PRZEMYSŁOWA 1, 39-100 Ropczyce, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV NA MAIL: rekrutacja@ropczyce.com.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca IT - Project Management, Praca Badania / Rozwój

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy