Opis stanowiska pracy

PROMOT ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie 43-400 przy ul. Frysztackiej 49 zatrudni na stanowisko:

Technolog spec. kucia matrycowego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość rys. technicznego,
  • znajomość oprogramowania CAD,
  • wiedza na temat kucia matrycowego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość podstaw ISO9001 /IATF16949,
  • mile widziana znajomość oprogramowania QForm,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zadania na stanowisku technolog:

  • opracowanie dokumentacji technologicznego,
  • nadzór nad wdrożeniem nowych produktów do produkcji i zmianami w procesie
  • analiza i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych,
  • współpraca z innymi działami w celu rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz jakościowych,

Gwarantujemy stałą pracę, możliwość rozwoju oraz awansu.

Prosimy o składanie ofert na adres :

PROMOT ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o.

43 – 400 Cieszyn

ul. Frysztacka 49

lub za pomocą opcji "Aplikuj"

Prezentacja firmy

PROMOT-ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o. jest producentem kutych, tłocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Automatyka