Technolog R&D (Innowacje) - Branża Spożywcza - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Technolog R&D (Innowacje) - Branża SpożywczaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za rozwój NPD i technologii wytwarzania (produkt wraz z opakowaniem) zgodnie z trendami konsumenckimi we współpracy z firmami zewnętrznymi (podwykonawcy).
  • Monitoring rynku i ciągłe poszukiwania innowacyjnych rozwiązań produktów (głównie w obszarze słodyczy).
  • Wsparcie działu Marketingu i wewnętrznego działu R&D w kreowaniu innowacyjnych pomysłów na nowości produktowe.
  • Zarządzanie projektami - monitorowanie realizacji celów projektowych (u podwykonawców).
  • Zapewnieie właściwego doboru surowców i dostawców.
  • Udział w opiniowaniu ofert kupna linii produkcyjnych.

Wymagania:

  • Co najmniej 10 lat doświadczenia zawodowego zddobytego w obszarze R&D w przemyśle spożywczym. Dodatkowym atutem będzie praca w branży słodyczy i znajomość technologii przemysłu czekoladowego.
  • Zrozumienie zależości NPD od strony komercyjnej i zorientowanie na potrzeby konsumenckie.
  • Umiejętność interpretowania badań konsumenckich oraz trendów konsumenckich (m.in. Mintel).
  • Doświadczenie we współpracy z firmami zewnętrznymi.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (50% czasu pracy) w Polsce i w Europie.
  • Wykształcenie wyższe o profilu Technologia Żywności lub pokrewne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze.
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań zawodowych w nowo powstałym dziale Innowacj w firmie o znanej marce i ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pełną samodzielność i realne możliwości rozwoju.
  • Nowoczesne laboratorium R&D.
  • Zatrudnienie w uparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
  • Pakiet relokacyjny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.