Technolog Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Grupa Konsultacyjna

Szczuczyn, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Konsultacyjna to Agencja Zatrudnienia (nr KRAZ 898), która od 2003 roku pomaga swoim Klientom w zatrudnianiu najlepszych specjalistów.

Obecnie dla naszego Klienta, nowo powstającej fabryki materiałów wykończeniowych z tworzyw sztucznych, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Szczuczyn

ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • projektowanie, weryfikowanie i opracowywanie dokumentacji technologicznej wytwarzanych produktów
  • odpowiedzialność za laboratorium technologiczne
  • sporządzenie kompletnej dokumentacji technicznej i technologicznej
  • planowanie procesu produkcji
  • przestrzeganie odpowiednich norm  i przepisów oraz ustalonych wymagań klienta
  • wdrażanie nowych wyrobów do produkcji
  • opracowanie procesów technologicznych dla nowych produktów, modeli, prototypów
  • analizowanie dokumentacji i procesów produkcyjnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunek chemiczny będzie mile widziany)
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Technolog Produkcji w branży przetwórstwa PVC (znajomość procesu ekstruzji będzie istotnym dodatkowym atutem)
  • znajomości procesu i technologii przerobu PVC
  • doświadczenia w opracowywaniu technologii i dokumentacji technologicznej
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie mile widziana
  • dobrej znajomości MS Excel
  • skrupulatności i szczegółowości
  • umiejętności analitycznych
  • samodzielności i odpowiedzialności

Prezentacja firmy

Grupa Konsultacyjna, to Certyfikowana Agencja Zatrudnienia. Od 14... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria