Technolog Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych – okolice Poznania

SILVERHAND

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się polskich agencji zatrudnienia (nr certyfikatu 7822) o zasięgu międzynarodowym.

Nasz Klient, firma produkcyjna z wieloletnią tradycją na rynku polskim i europejskim, specjalizującej się w przetwórstwie tworzyw sztucznych technologią wytłaczania, obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Technolog Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych​

Podstawowy zakres obowiązków:

  • wypracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w procesie produkcji,
  • technologię procesu wytłaczania tworzyw sztucznych,
  • nadzór nad przeprowadzaniem prób technologicznych,
  • aktywne uczestnictwo w definiowaniu wymagań oraz zamawianiu narzędzi,
  • optymalizacja konstrukcji produktów pod kątem procesów produkcyjnych,
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej
  • rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych, technologicznych i jakościowych
  • wspieranie procesu kalkulacji nowych wyrobów oraz projektowania i budowy nowych narzędzi na potrzeby produkcji,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub  chemiczne – preferowany kierunek: Technologia Przetwarzania Materiałów, Technologia Chemiczna, Technologia Tworzyw Sztucznych
  • doskonała znajomość technologii tworzyw sztucznych
  • minimum 5-letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku
  • zdolność do aktywnego wspierania utrzymania ruchu, produkcji i jakości w zakresie procesu wytłaczania (szkolenia, dokumentacja)
  • radzenie sobie ze stresem i presją czasu
  • efektywna realizacja zadań i osiąganie celów, dynamizmu w działaniu
  • znajomość procesów wytłaczania - warunek konieczny

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • profesjonalne środowisko pracy,
  • niezbędna narzędzia do pracy,
  • pakiet pozafinansowych świadczeń (ubezpieczenie na życie, karta sportowa).

Prezentacja firmy

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy