Opis stanowiska pracy

CHEMAR ARMATURA sp. z o.o. w Kielcach poszukuje osób na stanowisko: Technolog Programista

Do obowiązków pracownika należeć będzie:

  • Programowanie maszyn z systemem FANUC 311i model B, mile widziane umiejętności programowania SINUMERIK 850
  • Projektowanie procesów technologicznych w obszarze obróbki skrawaniem
  • Dobór parametrów oraz narzędzi obróbki skrawaniem
  • Opracowanie dokumentacji technologicznej
  • Zapewnienie technicznego wsparcia operatorom maszyn
  • Wdrażanie i optymalizacja procesów technologicznych

Od kandydatów oczekujemy :

  • wykształcenia wyższego technicznego o profilu mechanicznym (technologia obróbki skrawaniem lub pokrewne) – dobrze widziane doświadczenie
  • wiedzy technicznej z zakresu obróbki skrawaniem
  • dobrej znajomości narzędzi skrawających stosowanych w przemyśle
  • znajomości obsługi programu AutoCAD, EdgeCAM
  • znajomości obsługi programów do modelowania 3D – mile widziane
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • sumienności oraz kreatywności w wykonywaniu swoich obowiązków

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

CHEMAR ARMATURA Sp. z o.o. jest od 60 lat obecny na krajowym i za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Energetyka, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis