Technolog / Programista Maszyn CNC

Charlie works Sp. z o.o.

Głuchołazy, opolskie

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Głuchołazy

 Obowiązki:

· opracowywanie nowych i ulepszanie istniejących procesów technologicznych na obrabiarki konwencjonalne oraz CNC

· opracowywanie programów CNC do zaprojektowanych przez siebie technologii obróbki

· opracowywanie dokumentacji technologicznej

· optymalizacja procesu produkcji, oprzyrządowania i narzędzi

· rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji

· projektowanie prostych narzędzi i przyrządów obróbczych

Wymagania:

• wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

• umiejętności programowania obrabiarek CNC

• mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC

• dobra znajomość rysunku technicznego

• praktyczna i teoretyczna wiedza na temat obróbki skrawaniem

• znajomość programu Auto Cad, pakietu MS Office

• umiejętność pracy w zespole

Co zyskujesz dołączając do zespołu naszego Klienta:

· umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

· pracę w systemie jednozmianowym

· prywatną opiekę medyczna,

· możliwość ubezpieczenia grupowego

· dofinansowane posiłki w kantynie pracowniczej

· świadczenia z Funduszu Socjalnego: m. in. świadczenia urlopowe, piknik rodzinny, paczki mikołajkowe dla dzieci, wycieczki rodzinne

· udział w szkoleniach oraz dostęp do platform e-learningowych

Zaaplikuj już dziś wysyłając swoje CV ze zgodą RODO

Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.