Technolog - programista CNC

Calmtec

Dąbrowa Górnicza, 41-300, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- tworzenie dokumentacji AutoCad
- tworzenie rozkrojów blach i programów na wypalarki CNC,
- opracowywanie i zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną i produkcyjną
- nadzór technologiczny nad produkowanymi wyrobami

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

Miejsce wykonywanej pracy :
Dąbrowa Górnicza ul. Katowicka 11 (teren Mikrohuty)

Telefon do kontaktu 570-589-929
Stacjonarny 32/262-91-96

Wymagania

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
- biegła znajomość oprogramowania typu Cad (AutoCad, MegaCad itp.)
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- mile widziana praktyczna znajomość technologii: cięcia laserowego/plazmowego, gięcia, spawania, obróbki skrawaniem,
- prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Calmtec to firma zajmująca się wykonawstwem konstrukcji stalowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na produkcji