Opis stanowiska pracy

  • wspieranie działu produkcji w rozwiązywaniu problemów związanych z bieżącym procesem produkcyjnym oraz produktami prototypowymi,
  • wykonywanie pomiarów i badań procesów technologicznych,
  • wspieranie działu Utrzymania Ruchu w projektowaniu rozmieszczeń maszyn i urządzeń oraz reorganizacji stanowisk pracy i cyklu produkcyjnego,
  • udział w projektach ciągłego doskonalenia procesu produkcyjnego,
  • analizowanie problemów montażowych oraz określanie ich przyczyny, poszukanie i proponowanie rozwiązań,
  • przygotowywanie wycen i ofert dla klientów,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • podstawowa znajomość obróbki plastycznej i spawania blach cienkich,
  • umiejętność projektowania konstrukcyjnego i technologicznego,
  • znajomość obsługi komputera w zakresie projektowania,
  • dyspozycyjność – preferowani kandydaci z Wrocławia,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość procedur ISO.

Prezentacja firmy

PPH Wadex SA to wiodący w kraju producent wyrobów z blach cienkic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji