Opis stanowiska pracy

Do obowiązków na tym stanowisku należy:

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej,
  • nadzór nad utrzymaniem prawidłowości i stabilności parametrów technologicznych,
  • rozwiązywanie problemów technologicznych,
  • analiza norm zużycia surowców i półproduktów,
  • doskonalenie technologii produkcji, optymalizacja kosztów,
  • tworzenie raportów z realizacji zadań,
  • obserwacja i badanie osiągnięć krajowych i zagranicznych w dziedzinie technologii

 Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego ceramicznego lub chemicznego,
  • znajomości zagadnień z zakresu technologii ceramiki,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności rozwiązywania problemów technologicznych,
  • samodzielności, inicjatywy i zaangażowania,
  • dyspozycyjności

Wymagania

Co możemy zaoferować:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach pracodawcy,
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem socjalnym.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacji praco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne