LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technolog Produkcji

Miejsce pracy: Szczecinek
Nr ref.: 0024022
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • • Opracowywanie procesów technologicznych;
  • • Obliczanie norm zużycia materiałów;
  • • Opracowywanie dokumentacji technologicznej i instrukcji obsługi i BHP maszyn i urządzeń
    • Opracowywanie założeń konstrukcyjnych i technologicznych
    do wyposażenia stanowisk pracy w produkcji;
    • Optymalizacja, modernizacja i standaryzacja procesów technologicznych;
    • Analiza pracy maszyn i urządzeń oraz zapewnienie właściwych parametrów ich pracy;
    • Udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych technologii i transferach.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe -techniczne - preferowane mechanika i budowa maszyn lub automatyka;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną;
  • Doświadczenie w pracy przy procesach produkcyjnych na stanowisku inżyniera procesu / technologa
  • Komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy;
  • Mile widziane:
  • wiedza na temat automatycznych procesów montażowych;
  • znajomość systemów zarządzania produkcją;
  • Potencjał do dalszego rozwoju na stanowisko managerski.

Oferta:

  • Umowa o pracę;
  • Stałe godziny pracy 8:00- 16:00;
  • Wynagrodzenie stałe plus premie, nagroda roczna i inne;
  • Szkolenia i dalszy rozwój w wewnętrznych obszarach Firmy;
  • Praca w renomowanej międzynarodowej firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.