Technolog Produkcji

Poznań, wielkopolskie

KAEM Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Tworzenie technologii produkcyjnych;
  • Wystawianie zleceń produkcyjnych;
  • Tworzenie harmonogramu produkcji;
  • Monitorowanie dostępnych mocy produkcyjnych,
  • Monitorowanie stanów magazynowych,
  • Udział w projektach inwestycyjnych dotyczących rozwoju infrastruktury produkcji.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych),
  • Doświadczenie w obsłudze systemów ERP (mile widziany Microsoft Dynamics 365),
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej lub dofinansowanej karty sportowej oraz ubezpieczenia

Prężnie działające przedsiębiorstwo z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku... międzynarodowym   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji , Praca Badania / Rozwój , Praca Kontrola jakości