Technolog Produkcji

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, jednej z największych firm realizujacej inwestycje związane z przemysłem energetycznym, petrochemicznym, wydobywczym oraz budownictwem obiektów użyteczności publicznej w systemie pod klucz poszukujemy:

Technolog ProdukcjiMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Opracowywanie technologii produkcji i montażu elektrycznych urządzeń rozdzielczych,
  • Optymalizacja procesu produkcji i montażu,
  • Analiza powstałych niezgodności technicznych, technologicznych i jakościowych,
  • Definiowanie i podejmowanie działań korygujących służących eliminacji przyczyn niezgodności,
  • Opracowywanie i aktualizowanie instrukcji technicznych i technologicznych,
  • Prowadzenie szkoleń związanych z wdrażaniem nowych procesów, produktów, rozwiązań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - Elektrorechnika, Technologia Produkcji,
  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - mile widziane,
  • Znajomości zasad organizacji produkcji,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Karta Medyczna,
  • Karta Multisport.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.