Technolog produkcji (m/k) (Praca w Czechach)

Trenkwalder

Kłodzko, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kłodzko
Obowiązki:
  • planowanie procesu produkcji oraz wdrażanie nowych maszyn i urządzeń,
  • planowanie i opracowywanie instrukcji roboczych, metod technologicznych, urządzeń eksploatacyjnych z uwzględnieniem wewnętrznych instrukcji, w tym planowania kosztów i czasu pracy,
  • tworzenie oraz koordynacja dokumentacji technologicznej,
  • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych wynikających z przebiegu procesu produkcyjnego oraz reklamacji klienta,
  • nadzór i raportowanie wskaźników jakościowych.

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera procesu produkcji i pokrewnych (mile widziany obszar produkcji z branży automotive),
  • wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe z zakresu inżynierii produkcji i/lub mechaniki i budowy maszyn lub pokrewne),
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, zarówno w mowie jak i piśmie, z uwagi na kontakt z osobami anglojęzycznymi,
  • gotowość do relokacji lub dojazdów do miejsca pracy: miejscowość Trutnov - Czechy.

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia - stałe wynagrodzenie, liczne premie,
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem w Czechach, posiadającym swój oddział w mieście Trutnov,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • kursy językowe (angielski, niemiecki),
  • możliwość pomocy w znalezieniu mieszkania lub dodatku relokacyjnego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.