Technolog produkcji elementów aluminiowych

BSP Bracket System Polska Sp. z o.o.

Przasnysz, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma BSP Bracket System Polska Sp. z o.o. - wiodący na rynku polskim producent oraz projektant podkonstrukcji aluminiowej pod elewacje wentylowane zatrudni technologa do nadzoru nad techniczna stroną produkcji w Przasnyszu.

Do podstawowych obowiązków należeć będzie:
- Nadzór technologiczny nad wdrożeniami nowych produktów
- Zarządzanie i nadzór nad procesami obróbki mechanicznej elementów aluminiowych
- Przygotowanie, nadzorowanie i rozdział dokumentacji technologicznej
- Analiza zapotrzebowania na środki i materiały niezbędne do przygotowania i prowadzenia procesu produkcyjnego
- Działania zapobiegawczo - korygujące w przypadku wystąpienia odchyleń w realizowanych procesach produkcyjnych
- Analiza wykonalności nowych produktów i ich zmian konstrukcyjnych
- Nadzorowanie, przeprowadzanie i raportowanie prób technologicznych
- Obecność na zakładzie produkcyjnym co najmniej 3 dni w tygodniu.

Oferujemy:
- Współpracę w ramach umowy o pracę na pełny etat
- Elastyczne godziny pracy – możliwa jest praca na pół albo mniejsza część etatu
- Konkurencyjne warunki wynagrodzenia
- niezbędne narzędzia do pracy – Laptop, Telefon, Samochód służbowy w przypadku osoby dojeżdżającej do Przasnysza.
- Możliwość zdobycia doświadczenia lub rozwoju swoich umiejętności w obszarze technologii produkcji
- Pracę w miłej atmosferze, w zespole nastawionym na współpracę i dynamiczny rozwój

Wymagania

Wymagania
- obsługa programów projektowych CAD
- podstawowa wiedza z dziedziny konstrukcyjno-budowlanej
- dobra znajomość maszyn obróbczych jak frezarki CNC, piły automatyczne, prasy mimośrodowe, krawędziarki
- dobra organizacja pracy
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma BSP Bracket System Polska sp. z o.o. jest profesjonalną firmą zajm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Kadra zarządzająca, Praca Doradztwo / Konsulting