Technolog procesu w branży petrochemicznej

Gas Engineering sp. z o.o.

41-902 Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie, modyfikację czy dostosowanie ciągów technologicznych instalacji procesowych z branży chemicznej i petrochemicznej.
Opracowywanie w/w zadań w kontekście wymogów bezpieczeństwa zakładów przemysłowych o podwyższonym ryzyku wystąpienia awarii.
Dla potrzeb opracowywania zadań konieczność kontaktu z klientem celem pozyskania niezbędnych danych wyjściowych oraz uzgadnianie rozwiązań technologicznych z pracodawcą oraz klientem.

Oferujemy:
1. Pracę na etacie
2. Samodoskonalenie zawodowe oraz konsultacje doświadczonego technologa;
3. Udział i realny wpływ na rozwój firmy i opracowanych procesów;
4. Atrakcyjne wynagrodzenie;
5. Możliwość rozwoju na oferowanym stanowisku;

Wymagania

1. Umiejętność analitycznego myślenia;
2. Umiejętność pracy w zespole i wzajemnej komunikacji;
3. Samodzielność i dociekliwość w wykonywaniu powierzonych zadań;
4. Prawo jazdy kat. B;
5. Kreatywność w opracowywaniu procesów technologicznych;
6. Doświadczenie praktyczne i znajomość zagadnień technologii i procesów w przemyśle chemicznym i petrochemicznym;
7. Znajomość zagadnień termodynamiki płynów, przemian chemicznych i chemii przemysłowej;
8. Znajomość oprogramowania Office, i CAD;
9. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Jesteśmy specjalistyczną firmą wypełniającą od wielu lat niszę na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Inne, Praca Inżynieria