Technolog Piekarnictwa/ Przedstawiciel Przemysłu Piekarniczego

FOODJOBS Sp. z o.o.

Piła, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma FOODjobs dla swojego klienta z branży piekarniczej poszukuje kandydata na stanowisko:

Technolog/ Przedstawiciel przemysłu Piekarniczego

Miejsce Pracy: Cała Polska (wszystkie województwa w zależności od miejsca zamieszkania kandydata)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Pozyskiwanie nowych klientów,
Przeprowadzanie pokazów produktów u klientów,
Utrzymywanie stałych relacji z obecnymi klientami,
Tworzenie nowych receptur dostosowanych do potrzeb klientów,
Przygotowywanie procesów potrzebnych do uruchomienia seryjnej produkcji nowych produktów.

Wymagania

WYMAGANIA:
Posiadasz wykształcenie kierunkowe - Technologie Żywności
Posiadasz minimum roczne doświadczenie w zawodzie na samodzielnym stanowisku,
Potrafisz pozyskiwać nowych klientów przemysłu piekarniczego,
Potrafisz utrzymywać trwałe relacje z klientami,
Znasz procesy niezbędne do uruchomienia seryjnej produkcji nowych produktów,
Potrafisz opracowywać receptury nowych produktów z branży piekarniczej,
Posiadasz prawo jazdy kat. B,
Lubisz bezpośredni kontakt z klientem,

FIRMA OFERUJE:
Możliwość rozwoju osobistego,
Profesjonalne szkolenia,
Możliwość tworzenia nowych receptur,
Realny wpływ na rozwój firmy,
Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
System premiowy uzależniony od zaangażowania.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi