Technolog (Papiernictwo) / Kierownik Działu Inżynierii Procesu

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

  • Międzynarodowa firma branży opakowaniowej
  • Odpowiedzialność za technologię procesu (papiernictwo)

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy branży opakowaniowej w związku z rozwojem struktur wewnętrznych szukamy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Technologa / Kierownika Działu Inżynierii Procesu

Opis stanowiska

  • Optymalizacja procesu produkcji opakowań (głownie papierowych),
  • Testy produkcyjne alternatywnych materiałów,
  • Wizyty u klientów w celu optymalizacji procesu oraz rozpatrywania reklamacji,
  • Prowadzenie szkoleń dla zespołu,
  • Identyfikacja obszarów do poprawy oraz inicjowanie akcji korygujących,
  • Wsparcie wdrażania nowych produktów oraz maszyn produkcyjnych,
  • Prowadzenie warsztatów Kaizen,
  • Aktualizacja Layoutu przy wdrażanych projektach, usprawnianie linii oraz gniazd produkcyjnych,
  • Propagowanie kultury ciągłego doskonalenia,
  • Motywowanie oraz rozwijanie świadomości i wiedzy pracowników w obszarach rozwiązywania problemów 5S, TPM oraz SMED.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w branży przetwórstwa papieru, mile widziane doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych,
  • Znajomość przetwórstwa papieru, tektury (technologia formowania i zgrzewania) będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w zakresie realizacji samodzielnych projektów,
  • Praktyczna znajomość narzędzi doskonalenia - Lean Manufacturing (SMED, TPM, 5S, VSM, KAIZEN itp.),
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Praktyczna znajomość MS Office,
  • Mile widziana znajomość AutoCad,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Bardzo dobra komunikatywność.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z zagranicznym kapitałem,
  • Możliwość tworzenia nowego miejsca pracy,
  • Pakiet szkoleń oraz dodatkowych benefitów.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page