Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Technolog opakowań

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Kompleksowe wsparcie projektów rozwoju opakowań (od konceptu do produktu końcowego)
  • Aktywny udział w procesie wdrażania nowych technologii dla opakowań (opracowywanie nowych koncepcji)
  • Rekomendowanie nowych pomysłów, konstrukcji opakowań dla obecnych i nowo wdrażanych produktów firmy
  • Aktywny udział w opracowywaniu koncepcji nowych produktów
  • Przeprowadzanie testów opakowań
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i jakościowej

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku wzornictwo przemysłowe, technologia lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze Research & Innovation
  • Umiejętności interpersonalne, kreatywność
  • Zdolność analitycznego myślenia i logicznego wnioskowania
  • Doświadczenie w pracy nad rozwojem i wdrażaniem opakowań będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę za pośrednictwem Adecco Poland
  • Udział w międzynarodowych projektach w obszarze Research & Innovation Europe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną pracę od poniedziałku do piątku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Profesjonalne i kompleksowe wdrożenie w obowiązki
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Dogodną lokalizację: Wola

Numer referencyjny: T/WA2/052018/A3/MD
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.