Technolog Opakowań - Inżynier Rozwoju Opakowań - rekrutacja online

HRK S.A.

Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla jednego ze swoich kluczowych Klientów, międzynarodowej firmy prodykcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Technolog Opakowań - Inżynier Rozwoju OpakowańMiejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Zadania:

  • do tworzonego w Polsce działu rozwoju opakowań poszukujemy 3 osób, które będą odpowiedzialne za rozwijanie i wdrażanie do produkcji opakowań zgodnie z wewnętrznymi standardami technicznymi i możliwościami produkcyjnymi
  • realizację oraz ciągłe optymalizowanie procesu projektowania i produkowania opakowań
  • współpracę z innymi obszarami, zakładami produkcyjnymi oraz dostawcami maszyn i materiałów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane z zakresu mechaniki i budowy maszyn
  • doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku, np. konstruktor/projektant/technolog (jeżeli nie posiadasz doświadczenia, a posiadasz wiedzę z zakresu funkcjonowania maszyn pakujących lub opakowań oraz spełniasz pozostałe kryteria - aplikuj, stawiamy na różnorodność)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość MS Office
  • dobra znajomość programów SolidWorks i/lub AutoCad
  • gotowość do podróży służbowych (do 10% czasu pracy)

Oferujemy:

  • stałą (umowa o pracę), odpowiedzialną pracę w międzynarodowym koncernie dającą możliwość podnoszenia kwalifikacji i stałego rozwoju
  • dodatkowo oferujemy atrakcyjne warunki pracy, m. in.: przejazdy na trasie: Jankowice - Poznań oraz Jankowice - Kościan
  • dopłaty do wyżywienia oraz codziennie świeży owoc w stołówce pracowniczej
  • opiekę medyczną w miejscu pracy, w tym programy profilaktycznej ochrony zdrowia
  • dofinansowanie do karty medycznej i sportowej
  • dodatkowo dofinansowanie do wypoczynku oraz premię roczną - tzw. „trzynastkę”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.