Technolog odzieży

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów odzieży w Polsce. Obcenie poszukujemy

Technolog odzieżyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • konstrukcyjne i technologiczne opracowywanie odzieży
  • ścisła współpraca z projektantami
  • monitorowanie poprawności produkcji
  • prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • mni. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość zasad konstrukcji odzieży
  • znajomość technologii szycia

Oferujemy:

  • możliwość pracy w marce rozpoznawalnej w całej Polsce
  • udział w szkoleniach poza granicami kraju
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • możliwość awansu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.