Technolog odzieży - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Dla naszego Klienta, firmy z branży handlowej poszukujemy osoby na stanowisko:
Technolog odzieżyMiejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
• Opracowanie tabel rozmiarowych wraz ze stopniowaniem
• Monitorowanie poprawności produkcji modeli i nadzór nad komentarzami aż do wprowadzenia do masowej produkcji
• Współpraca z projektantem i konstruktorami w zakresie tworzenia technologicznych wytycznych dla odzieży
• Komentowanie wzorów przedprodukcyjnych oraz monitorowanie poprawności wyrobów gotowych
• Wychwytywanie błędów technologicznych i proponowanie rozwiązań
• Analiza konkurencji i pod względem konstrukcji i rozwiązań technologicznych

Wymagania:
• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Znajomość programu typu Corel Draw lub Ilustrator

Co oferujemy:
Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
Zniżki pracownicze na produkty
Szkolenia pracownicze
Wpływ na rozwój produktu i kolekcji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.