TECHNOLOG (Obszar machiningu)

Collins Aerospace

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jakie wyzwania czekają na Ciebie na nowym stanowisku?

  • Projektowanie nowych i rozwój istniejących procesów obróbkowych włączając:
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z ustalonymi standardami
  • Odpowiedni dobór obrabiarek NC oraz maszyn i stanowisk konwencjonalnych
  • Programowanie maszyn NC ( EIA/ISO w FANUC, MAZATROL, MITSUBISHI, SINUMERIK )
  • Dobór sprawdzianów, narzędzi skrawających i innego oprzyrządowania produkcyjnego
  • Wsparcie w tworzeniu dokumentacji jakościowej procesów
  • Odpowiedzialność za wdrożenie i przebieg pełnego procesu technologicznego
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych
  • Udział w nowych projektach

Co jest dla nas ważne:

  • Otwartość we współpracy tworząc część zróżnicowanego zespołu technicznego
  • Preferowane wykształcenie techniczne, specjalność w kierunku technologii wytwarzania-obróbka skrawaniem
  • Minimum trzy lata doświadczenia na stanowisku technologa lub inżyniera procesu – doświadczenie z przemysłu lotniczego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w programowaniu maszyn NC
  • Znajomość systemów CAD/CAM - preferowany NX
  • Biegła znajomość rysunku technicznego ( zapis konstrukcji, wymiarowanie geometryczne )
  • Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie , chęć rozwoju umiejętności technicznych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Prezentacja firmy

Collins Aerospace, jednostka United Technologies Corp. (NYSE: UTX), jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne