Technolog obróbki skrawaniem

Kuźnia Jawor SA

Jawor, k., Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Kuźnia Jawor od ponad 40 lat cieszy się zaufaniem Klientów, którzy utożsamiają firmę z precyzją, wysoką jakością i doświadczeniem. Specjalizujemy się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz budową nowej inwestycji w postaci najnowocześniejszej i w pełni zrobotyzowanej kuźni w Polsce poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Jawor

Twoją rolą będzie:

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Projektowanie i kalkulacja nowych oraz modyfikacja istniejących wyrobów,
  • Współpraca przy wdrażaniu nowych projektów,
  • Kontrola i optymalizacja istniejących procesów technologicznych,
  • Opracowywanie i wprowadzanie list materiałowych i marszrut do systemu klasy MRP/ERP,
  • Analiza problemów technologicznych,
  • Współpraca z działem produkcji przy testowaniu zaprojektowanych narzędzi,
  • Umiejętność programowania maszyn CNC.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Bardzo dobrą znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość systemów klasy MRP/ERP,
  • Wiedzę z zakresu obsługi programów CAD/CAM, Solid Works, Catia, Q-Form,
  • Umiejętność planowania i projektowania przebiegu procesów technologicznych,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z zakresu obróbki skrawaniem,
  • Umiejętność sporządzania dokumentacji technologicznej,
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu biurowego MS Office (szczególnie Excel),
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu,
  • Otwartość na zmiany, kreatywność, innowacyjność,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Kuźnią Jawor
  • Wsparcie w procesie adaptacji
  • Pomoc przy relokacji
  • Premię zależną od Twojego zaangażowania i jakości pracy
  • Współpracę z ekspertami w procesach kuzienniczych
  • Pakiet benefitów, m.in. dofinansowanie do karty Multisport, opieki medycznej, ubezpieczenia na życie oraz Twoich wakacji

Prezentacja firmy

Kuźnia Jawor to około 300-osobowy Zespół doświadczonych i zaangażowanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji