Technolog - Obróbka Stali

Michael Page

Mazowieckie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z nowo utworzonym stanowiskiem poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Technolog - Konstruktor. Nowy pracownik będzie odpowiedzialny za rozwój technologii w zakresie obróbki stali. Technolog będzie liderem zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie nowych produktów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest polski producent permanentnych materiałów reklamowych wspierających sprzedaż (POS), którego jednym z obszarów działalności jest obróbka metalu. W związku z rozwojem nowej technologii poszukujemy osoby na nowo utworzone stanowisko. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Organizacja funkcjonuje na rynku od przeszło 17 lat i posiada dwa zakłady produkcyjne w Polsce centralnej - jeden w okolicach Warszawy, drugi zaś około 100km na północny-zachód od Warszawy.

Opis stanowiska

  • Rysowanie i detalowanie elementów, wykrojników itp.
  • Przygotowywanie wycen na potrzeby działu handlowego
  • Tworzenie dokumentacji projektowej/ technologicznej (prototypy oraz realizacje)
  • Współpraca z działem handlowym i działem projektowania 3D - doradztwo technologiczne i merytoryczne
  • Kontakt z podwykonawcami - kalkulacje, warunki realizacji zamówień zakupowych pod projekty oraz na magazyn itp.
  • Nadzór nad przebiegiem produkcji (jakość i terminowość)
  • Poszukiwanie nowych dostawców, rozwiązań, technologii
  • Planowanie i organizacja produkcji
  • Wdrażanie nowych produktów

Profil kandydata

  • Znajomość programów: AutoCad, SolidWorks, pakiet Adobe
  • Doświadczenie w tworzeniu prostych konstrukcji metalowych i z tworzyw
  • Minimum rok doświadczenia na analogicznym stanowisku - preferencyjnie w branży POS
  • Znajomość technologii wykorzystywanych przy produkcji permanentnych materiałów POS (tworzywa, metal, drewno)
  • Umiejętność ustalania sobie priorytetów, wyznaczania celów i określania zasobów niezbędnych do ich osiągnięcia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i nad wieloma projektami jednocześnie
  • Komunikatywność (praca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy B

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego oraz pakiet benefitów dodatkowych
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych w zakładach produkcyjnych w Polsce
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez doświadczoną kadrę menadżerską
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dopłaty do mieszkań, bonusy świąteczne
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Mazowieckie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page