Technolog Narzędziowiec

Lanette Psychotest

Rydułtowy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta firmy produkującej stojaki hydrauliczne dla przemysłu górniczego poszukujemy osoby na stanowisko narzędziowca. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

1. Nadzór nad procesami obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej, spawania oraz montażu
2. Planowanie oraz nadzór nad realizacją przeglądów technicznych maszyn i urządzeń
3. Projektowanie procesów technologicznych dla operacji obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej, spawania
oraz montażu
4. Sporządzanie kalkulacji ofertowych na podstawie zamówień klienta
5. Tworzenie, modyfikacja i aktualizacja dokumentacji technicznej
6. Rozwiązywanie problemów technicznych oraz jakościowych
7. Dobór narzędzi skrawających (noże tokarskie, frezy, głowice frezowe, płytki skrawające, wiertła, rozwiertaki
itp.)
8. Kontakt z firmami obcymi w celu zapewnienia ciągłości prac maszyn i urządzeń
9. Współpraca z kierownikami komórek organizacyjnych
10. Nadzór nad wyposażeniem kontrolno pomiarowym

Wymagania

1. Wykształcenie min średnie techniczne
2. Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
3. Praktyczna znajomość procesów obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej, spawania oraz montażu
4. Znajomość zasad doboru narzędzi skrawających
5. Znajomość pakietu OFFICE
6. Praktyczna znajomość programu AutoCAD
7. Umiejętność czytania rysunku technicznego mechanicznego,
8. Znajomość budowy tokarek, frezarek pras hydraulicznych
9. Umiejętność planowania przeglądów technicznych na podstawie dokumentacji technicznej oraz historii awarii maszyn
10. Praktyczna znajomość wyposażenia kontrolno pomiarowego takiego jak suwmiarki,
mikrometry, średnicówki zegarowe, czujniki zegarowe, liniały pomiarowe itp.

Prezentacja firmy

Lanette Psychotest - firma doradczo-rekrutacyjna, działa na rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy