Opis stanowiska pracy

Praca dla Technologa mleczarstwa w Spółdzielni Mleczarskiej KAMOS w Kamiennej Górze polegająca na:

  • nadzorze nad technologicznym procesem przerobu mleka;
  • realizacja obowiązujących procedur i instrukcji opisanych w systemach bezpieczeństwa żywności IFS i HACCP;
  • systematyczne i prawidłowe prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.

Wymagane jest:

  • wykształcenie wyższe w zakresie technologii mleczarstwa, inżynierii chemicznej i procesowej;
  • znajomość procesów technologicznych oraz systemów jakości w branży spożywczej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość dokształcania.

Prezentacja firmy

Spółdzielnia mleczarska \"KaMos\" jest polską firmą, w której pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Inne