Technolog meblowy - konstruktor

F.H. Lotar 1 Sp. J.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- umiejętność rozpisywania mebli pod kątem ich produkcji
- przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
- mile widziane doświadczenie w produkcji mebli składających się z wielu materiałów (płyta meblowa, laminaty, stalowe konstrukcje spawane,szkło, konglomerat )
- dobrze widziane doświadczenie w pracy na zakładzie produkcyjnym ( znajomość maszyn i ich możliwości do poprawnego konstruowania mebli pod kątem możliwości parku maszynowego)

Oferujemy:
- możliwość zakwaterowania
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
- właściwe narzędzia pracy
- pracę w dynamicznym młodym zespole, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia zawodowego

Wymagania

- samodzielność na stanowisku pracy
- wiedza teoretyczna i praktyczna w czytaniu dokumentacji technicznej

Prezentacja firmy

LTR1 to producent mebli sklepowych i biurowych. Działamy na terenie całe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
15PLN - 30PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
do ustalenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji