TECHNOLOG MASZYN i URZĄDZEŃ

Link Consulting

Sosnowiec, śląskie

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna, zatrudni wykwalifikowaną osobę na stanowisko:

(kod ref.TMiU-17 )

Lokalizacja: okolice Sosnowca

Obowiązki:

  • wdrażanie nowych procesów technologicznych,
  • projektowanie i modyfikacja oprzyrządowania maszyn i urządzeń,
  • zarządzanie dokumentacją techniczną,
  • nadzór technologiczny nad pracą urządzeń i maszyn,
  • modyfikacja i konserwacja maszyn i urządzeń pod względem wymogów ISO 9001, ISO TS.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn),
  • doświadczanie na w/w stanowisku,
  • umiejętność obsługi oprogramowania CAD,
  • znajomość zagadnień dotyczących konstrukcji maszyn i elektromechaniki,
  • wiedza z zakresu ISO 9001, ISO TS,
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Office (Word i Excel),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • uprawnienia SEP 1 KV,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność rozwiązywania problemów, kreatywność,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość doskonalenia zawodowego i szkoleń.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.