Technolog maszyn CNC

Florian Centrum S.A.

Kutno, łódzkie

Opis stanowiska pracy

- przygotowanie, ustawianie i kontrolowanie procesu produkcji
- kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie techniczne
- doświadczenie w programowaniu maszyn CNC
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- znajomość programu Autocad
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- odpowiedzialność oraz zaangażowanie

Prezentacja firmy

Firma z branży hutniczej, produkcja blach trapezowych i dachówkowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji