Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Technolog (m/k)

Miejsce pracy: Cieszyn, Bielsko-Biała

Obowiązki:
- projektowanie, sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej,
- opiniowanie dokumentacji technologicznej dla nowych wyrobów,
- analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych,
- nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny technologicznej,
- rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych,
- współudział w pracach wdrożeniowych nowych wyrobów i wprowadzaniu nowych surowców i technologii.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- zaawansowana znajomość MS Excel.

Oferujemy:
- stabilną pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży,
- realny wpływ na rozwój firmy,
- atrakcyjne zarobki oraz dostosowany indywidualnie pakiet dodatków,
- pracę w zespole najlepszych profesjonalistów w branży,
- możliwość poszerzania swojej wiedzy i kwalifikacji.

Miejsce pracy: Cieszyn

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.