TECHNOLOG – KOSZTORYSANT

OTTO Work Force

Katowice, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Katowice

Firma OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: TECHNOLOG – KOSZTORYSANT

Nr ref :AOOKF/07/2017
Rejon: Katowice

Zakres obowiązków

• współpraca z działem produkcji oraz działem handlu
• weryfikacja zapytań ofertowych
• analiza możliwości technicznych pod kątem realizacji projektów
• tworzenie kosztorysów
• kalkulacja czasów wykonania oraz materiałów potrzebnych do realizacji zleceń produkcyjnych
• współpraca z innymi działami przy pozyskiwaniu kontraktów oraz ich realizacji
• udział w opracowaniu ofert
• opracowywanie dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych
• opracowywanie oprzyrządowania do bieżącej produkcji
• nadzór nad składaniem prototypów i pierwszych elementów
• współpraca z kooperacją w zakresie obróbki skrawaniem
• wycinaniem laserowym; współuczestnictwo w przygotowywaniu programu rozwoju i strategii rozwoju zakładu, w tym wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych oraz uczestnictwo w przebiegu prac inwestycyjnych

Wykształcenie

• średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne
Doświadczenie
• 3lata doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana branża stalowa
Umiejętności
• programowanie wypalarki plazmowej CNC
• bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• umiejętność organizacji pracy na stanowisku, zaangażowanie
• dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B
Oferujemy
• o pracę (3 miesięczny okres próbny - potem umowa na czas określony)
• pełny etat, praca od zaraz
• wynagrodzenie - godzinowe + premie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.