Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/05/2018.

Technolog, Kontroler jakości

Dąbrowa Górnicza, śląskie

P.P.U. MAP Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

- kontrola i organizowanie procesu produkcji,

- organizowanie procesów technologicznych w zakresie produkcji konstrukcji stalowych,

- wprowadzanie nowych technologii, innowacji, usprawnień,

- opracowywanie dokumentacji technologiczno  konstrukcyjnej,

- zakup materiałów na produkcję.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe: kierunki mechaniczne, metalurgiczne, spawalnicze;
- umiejętność posługiwania się oprogramowaniem AUTOCAD, CNC - koniecznie;
- znajomość jęz. angielskiego/niemieckiego;
- umiejętność pracy w zespole,
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

www.map.com.pl

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
2.000,00 zł - 5.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji