Technolog Konstruktor

Arkom

Złotokłos, 05-504, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis Stanowiska Pracy
Firma ARKOM (siedziba Henryków – Urocze k. Piaseczna) poszukuje chętnych na stanowisko Technolog-Konstruktor. Przyjmiemy również studentów!
Oferujemy pracę w polskiej firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku pojazdów specjalnego przeznaczenia. W naszej ofercie znajdują się samochody pożarnicze, policyjne, kontenery oraz innowacyjne trenażery szkoleniowe.

Zakres Obowiązków
• Wykonywanie rysunków płaskich i złożonych, produkowanych przez firmę produktów,
• Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej.
• Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

Oferujemy
• Możliwość negocjacji wynagrodzenia,
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania,
• Dynamiczny rozwój umiejętności zawodowych,
• Możliwość odbycia szkoleń dopasowanych do indywidualnych potrzeb pracownika,
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla pracowników zamiejscowych,

Wymagania

Wymagania
• Umiejętność obsługi programu Solid Works

Prezentacja firmy

Firma ARKOM zajmuje się produkcją pojazdów, kontenerów oraz trenażerów p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria