Opis stanowiska pracy

Firma Kamen - producent nowoczesnych kotłów c.o. na paliwa stałe spełniających wymagania 5 klasy i Ecodesign. Poza produkcją kotłów świadczymy usługi cięcia laserem, wykrawarką, gięcia cnc, inne usługi ślusarsko-spawalnicze w tym produkcja zbiorników, silosów oraz konstrukcji stalowych.

Poszukujemy osób na stanowisko: TECHNOLOG-KONSTRUKTOR. Praca bardziej w charakterze technologa/programisty cnc + ewentualne wsparcie konstruktora.
Miejsce pracy: Pustków k. Dębicy

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat;
- atrakcyjne warunki zatrudnienia;
- system pracy: 1 zmiana;
- stabilność zatrudnienia;
- miłą atmosferę w pracy;
- ugruntowana pozycja firmy na rynku;

Wymagania

Wymagania:
- znajomość programów CAD 2D, np. AutoCAD
- mile widziana znajomość programu Autodesk Inventor;
- znajomość rysunku technicznego;
- dobra organizacja pracy, umiejętność planowania;
- mile widziane wykształcenie wyższe techniczne;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
- odpowiedzialność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
- pomysłowość/kreatywność/twórcze myślenie/chęci do pracy;

Zakres obowiązków:
- programowanie maszyn CNC takich jak wycinarki laserowe czy wykrawarki młoteczkowe;
- pomoc we wdrażaniu nowych produktów, rozwiązań konstrukcyjnych;
- stała współpraca z konstruktorem i operatorami maszyn;
- pomoc w dokonywaniu wycen;

Prezentacja firmy

Firma Kamen - producent kotlów centralnego ogrzewania na paliwa s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inżynieria