AUDIT HR Sp. z o.o.
AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko

Technolog (K/M)

Miejsce pracy: Słubice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Dokumentowanie danych produktu w systemie ERP

• Tworzenie I aktualizacja dokumentacji technologicznej w tym instrukcji produkcyjnych

• Usprawnianie procesu produkcji

• Stała komunikacja z inżynierami produkcji z działu R&D

WYMAGANIA:

• Wykształcenie min. średnie o profilu mechanicznym lub pokrewnym

• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

• Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i jakościowych

• Znajomość języka angielskiego

• Analityczne i systematyczne podejście do pracy

• Zdolność do pracy pod presją czasu

• Doświadczenie w firmie produkcyjnej mile widziane

OFERUJEMY:

• Pracę w międzynarodowym środowisku

• Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

• Uczestnictwo w ciekawych projektach związanych z optymalizacją procesu produkcji, oprzyrządowania i narzędzi

• Elastyczny system czasu pracy w tym możliwość pracy w systemie hybrydowym

• Miłą i przyjazną atmosferę pracy

• Pakiet medyczny

• 1 dzień dodatkowo wolny w roku

• Eventy integracyjne 2 razy w roku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335