ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technolog Jakości

Miejsce pracy: Mrągowo

Zadania:

  • Nadzór nad jakością produkcji seryjnej (produkcja części samochodowych)
  • Kompleksowa obsługa klienta zagranicznego w zakresie zapewnienia jakości
  • Koordynowanie działań poreklamacyjnych oraz monitorowanie efektywności wprowadzonych działań z użyciem PDCA
  • Wsparcie jakości produkcji oraz analiza przyczyn powstałych defektów
  • Współpraca przy planowaniu jakości na etapie projektu oraz w fazie rozpoczęcia produkcji seryjnej (APQP, PPAP)
  • Udział w audytach wewnętrznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zapewniania jakości
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • Znajomość narzędzi jakościowych
  • Znajomość APQP
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel
  • Znajomość norm IATF 16949 oraz norm ISO

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży automotive realizującej projekty na rzecz marek samochodowych klasy premium
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Samodzielne stanowisko z możliwością wprowadzania własnych, innowacyjnych rozwiązań w firmie
  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy w kraju i za granicą
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials