Technolog (ds. obróbki plastycznej)

​JELCZ Sp. z o.o.

55-221 Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Odpowiedzialność za proces technologiczny w zakresie obróbki plastycznej;
  • Optymalizacja procesu w celu osiągnięcia założonych celów produkcyjnych, m.in. podniesienia wydajności i obniżenia kosztów;
  • Nadzór oraz wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego;
  • Przygotowanie i kontrola koniecznej dokumentacji technologicznej;
  • Opracowanie kart zmian do dokumentacji technologicznej;
  • Kwalifikowanie maszyn i urządzeń niezbędnych do zapewnienia odpowiedniej jakości wyrobów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, inżynieria mechaniczna lub pokrewne);
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomości rysunku technicznego oraz umiejętności tworzenia dokumentacji w środowisku CAD (AutoCad, Solid Works);
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu Ms Office;
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive.

Oferujemy

  • konkurencyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JELCZ Sp. z o.o. z siedzibą w Jelczu-Laskowicach."

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności Spółki jest: <br/> <br/>- produkcja i sprzedaż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne