Opis stanowiska pracy

  • Opracowanie procesów technologicznych dotyczących lakierowania proszkowego i lakierowania natryskowego na morko.
  • Nadzór nad procesami lakierowania proszkowego i lakierowania natryskowego na mokro.
  • Optymalizacja procesów lakierowania proszkowego i lakierowania natryskowego na mokro.
  • Współudział w szacowaniu ryzyka związanego z przyjętą technologią.
  • Prowadzenie analiz technologicznych wynikających z niezgodności procesu, wykonywanie harmonogramu działań korygujących.
  • Opiniowanie pozyskanych zapytań ofertowych pod kątem zużycia materiałów lakierniczych i pracochłonności.
  • Współpraca z działem produkcji (lakiernia).

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (preferowane związane z lakiernictwem).
  • Doświadczenie 2 lata w firmie produkcyjnej na stanowisku związanym z lakiernictwem.
  • Znajomość technologii lakierowania proszkowego oraz natryskowego na mokro.
  • Wiedza z zakresu wad lakierniczych i ich przyczyn.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja czasu pracy.

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności Spółki jest: <br/> <br/>- produkcja i sprzedaż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia