Technolog Drewna - rekrutacja online

HRK S.A.

Toruń, kujawsko-pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Technolog DrewnaMiejsce pracy: Toruń

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizacja i nadzór nad procesem technologicznym produkcji saun, mebli HPL lub innych elementów drewnianych i drewnopochodnych,
  • Obsługa CNC oraz nadzór nad pracownikami obsługującymi CNC,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i wdrożeniowej dla poszczególnych produktów,
  • Analiza merytoryczna projektów pod kątem błędów projektowych lub optymalizacji zużycia,
  • Wdrażanie innowacji w procesach technologicznych produkowanych elementów,
  • Dobór materiałów do obróbki,
  • Współpraca z działem zaopatrzenia, technicznym, projektantami oraz monterami.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe z technologii drewna,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w firmie z branży meblarskiej (około 5 lat),
  • Znajomość program AutoCAD,
  • Mile widziana znajomość programów: SolidWorks lub TopSolid lub pokrewnych,
  • Umiejętność obsługi CNC,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Wiedza z zakresu projektowania, produkcji oraz montażu saun, zabudów systemowych, okładzi, mebli lub innej stolarki,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętność kierowania pracą zespołu,
  • Kreatywność i nastawienie na wdrażanie nowych produktów i innowacyjnych rozwiązań,
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Pracę w nowoczesnej, rozrastającej się firmie z własnym Centrum Badawczo - Rozwojowym,
  • Stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w zgranym i ambitnym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.