Technolog/ Chemik (wytrawianie, trawienie stali nierdzewnej)

Michael Page

Gdynia, pomorskie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Subject Matter Expert - Technologa/Chemika. Osoba ta będzie miała na celu stworzenie obszaru z nową technologią (wytrawiania, trawienia oraz chemicznej obróbki powierzchni w obrębie stali nierdzewnej). Będzie to jedyna, ekspercka funkcja w pojawiających się projektach wdrożeniowych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży industrialnej. Zakład pracuje w oparciu o najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania, a organizacja prężnie rozwija swoją działalność na rynkach międzynarodowych.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie nowych technologii wytrawiania, trawienia oraz chemicznej obróbki powierzchni w obrębie stali nierdzewnych wraz z technologiami powiązanymi mającymi na celu umożliwienie produkcji urządzeń i detali wykorzystywanych w produktach;
  • Identyfikacja oraz uzasadnianie wniosków inwestycyjnych;
  • Opracowanie technologii trawienia, wytrawiania i obróbki powierzchniowej nowych produktów;
  • Koordynowanie oraz nadzór nad procesem szkoleń zasobów operacyjnych , technologicznych, wdrożeniowych;
  • Identyfikacja szans rozwoju technologii oraz ciągłe jej doskonalenie;
  • Przedstawianie oraz wdrażanie nowych idei, aktywne uczestnictwo w projektach;
  • Opracowanie oraz opiniowanie dokumentacji do wszystkich procesów chemicznych;
  • Nadzór nad wdrażaniem usprawnień w ramach pełnionej funkcji;
  • Opracowywanie kryteriów odbiorowym maszyn oraz procesów produkcyjnych;
  • Szerzenie wiedzy z powierzonego zakresu;
  • Wsparcie w audytach wewnętrznych, klientów oraz jednostek notyfikacyjnych.

Profil kandydata

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowiskach inżynieryjno - technicznych lub badawczych ;
  • Znajomość technologii wytrawiania/trawienia/ chemicznej obróbki powierzchni;
  • Wiedza z zakresu chemii nieorganicznej, technologii chemicznej i procesowej, automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, metod i narzędzi optymalizacyjnych Lean;
  • Umiejętność zarządzania projektami (analiza procesów, rekomendowanie nowych sposobów rozwiązywania złożonych zagadnień);
  • Znajomość metod i narzędzi pomiarowych oraz rysunku technicznego;
  • Proaktywność, kreatywność pozwalająca na wdrażanie nowych procesów i metod technologicznych.

Oferujemy

  • Praca w firmie o bardzo dynamicznej i elastycznej kulturze pracy;
  • Bogaty pakiet opieki medycznej dla całej rodziny;
  • Możliwość dołączenia do programu PPE oraz IKE / IKZE na preferencyjnych warunkach;
  • Rozwój osobisty.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdynia
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page