Technolog (branża spożywcza)

Hays Poland

Polska Centralna, mazowieckie

Hays Poland

Polska Centralna
NR REF.: 1103457

Naszym Klientem jest znana firma działająca w branży mięsnej, która w związku z dynamicznym rozwojem działalności zatrudnia Technologów do działu R&D.

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie zadań związanych z opracowywaniem nowych produktów;
  • Przygotowywanie prób technologicznych na liniach produkcyjnych zgodnie z recepturami;
  • Wdrażanie nowych wyrobów zgodnie z ustalonymi zasadami i procedurami;
  • Aktywna współpraca z działem handlowym;

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: technologia spożywcza);
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie finansowe;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy