Technolog - branża piekarnicza

Moltton

woj. śląskie, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: woj. śląskie

Zakres obowiązków:

  • Testowanie i zatwierdzanie nowych surowców
  • Opracowanie receptur oraz przygotowanie technologiczne produkcji nowych produktów
  • Nadzór, kontrola nad recepturami produktów istniejących
  • Weryfikacja standardów technologicznych
  • Przygotowanie procesów do uruchomienia seryjnej produkcji nowych wyrobów
  • Wdrożenie i szkolenie pracowników z zakresu wiedzy technologicznej.
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej (m.in. kart produktów i receptur)
  • Kontrola parametrów linii technologicznych i weryfikacja niezgodności.

Wymagania:

  • Min. kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży piekarniczej/cukierniczej - warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość procesów technologicznych i jakościowych w branży piekarniczej/cukierniczej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Zaangażowanie, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, rzetelność

Nasz klient Oferuje:

  • Stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w dużym, międzynarodowym zakładzie produkcyjnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę pełną wyzwań
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton