Opis stanowiska pracy

Nowoczesna klinika stomatologiczna Smile Design Clinic oraz ORTOFAN Clinic poszukuje osób do swojego zespołu na stanowisko Technika RTG.

Opis stanowiska:
- wykonywanie zdjęć stomatologicznych RTG, pantomograficznych, cefalometrycznych oraz tomografii,
- sporządzanie zestawień i raportów wykonywanych zdjęć,
- wykonywanie testów podstawowych aparatury RTG,
- przygotowanie pacjenta do badania diagnostycznego,
- przygotowanie materiałów i aparatury koniecznej do wykonania badania,
- dbanie o wizerunek firmy,
- obsługa klienta zgodna ze standardami firmy.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe,
- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
- dyspozycyjność,
- wysoka kultura osobista,
- zaangażowanie w pracę.

Prezentacja firmy

ORTO-FAN® jest firmą handlową oferującą materiały i narzędzia dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia