Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2017.

Technik

Warszawa Janki, mazowieckie

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży
agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za
granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na
stanowisko:

Opis stanowiska:

-dokonywanie pomiarów przy użyciu stosownych urządzeń, ,pomiarowych, zgodnie z procedurami diagnostycznymi producenta,
-zlecanie/wymienianie elementów SMD i BGA
-dokonywanie zleconych wymian lutowanych części elektronicznych,
-przestrzestrzeganie zasad przechowywania części i standardów lutowania, w -tym wymagań klienta,
-strojenie urządzenia i wgrywanie nowych oprogramowań,
-Testowanie telefonu po dokonaniu naprawy,
-Kontrolowanie, wydawanego urządzenia (zgodność z numerem IMEI, z gwarancją, zgodność ze stanem faktycznym na karcie przydzielonego do naprawy telefonu)
-Wystawianie ekspertyzy urządzeń

Wymagania:

-kilkuletnie doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych
-umiejętność testowania, diagnozowania i naprawiania urządzeń elektronicznych ( w tym umiejętność biegłego odczytywania schematów )
-wykształcenie minimum średnie techniczne (elektroniczne lub pokrewne)
-wiedza z zakresu elektroniki ogólnej
-zdolności manualne, umiejętność ręcznego lutowania do poziomu elementów BGA
-uczciwość i dokładność
-nastawienie na wynik
-dobra organizacja pracy,
-wysoka kultura osobista

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-atrakcyjny system premiowy
-pracę w miłej atmosferze

W przesłanej aplikacji prosimy zamieścić poniższe informacje:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i
załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w
tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich
informacji.’’

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z
siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce,
wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr
2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych
rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane
potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym
rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich
poprawiania.

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa... personalnego i pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis