OTTO Work Force OTTO Work Force

Technik

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa Janki

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży
agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za
granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na
stanowisko:

Opis stanowiska:

-dokonywanie pomiarów przy użyciu stosownych urządzeń, ,pomiarowych, zgodnie z procedurami diagnostycznymi producenta,
-zlecanie/wymienianie elementów SMD i BGA
-dokonywanie zleconych wymian lutowanych części elektronicznych,
-przestrzestrzeganie zasad przechowywania części i standardów lutowania, w -tym wymagań klienta,
-strojenie urządzenia i wgrywanie nowych oprogramowań,
-Testowanie telefonu po dokonaniu naprawy,
-Kontrolowanie, wydawanego urządzenia (zgodność z numerem IMEI, z gwarancją, zgodność ze stanem faktycznym na karcie przydzielonego do naprawy telefonu)
-Wystawianie ekspertyzy urządzeń

Wymagania:

-kilkuletnie doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych
-umiejętność testowania, diagnozowania i naprawiania urządzeń elektronicznych ( w tym umiejętność biegłego odczytywania schematów )
-wykształcenie minimum średnie techniczne (elektroniczne lub pokrewne)
-wiedza z zakresu elektroniki ogólnej
-zdolności manualne, umiejętność ręcznego lutowania do poziomu elementów BGA
-uczciwość i dokładność
-nastawienie na wynik
-dobra organizacja pracy,
-wysoka kultura osobista

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-atrakcyjny system premiowy
-pracę w miłej atmosferze

W przesłanej aplikacji prosimy zamieścić poniższe informacje:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i
załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w
tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich
informacji.’’

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z
siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce,
wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr
2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych
rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane
potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym
rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich
poprawiania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.