Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2084

Obowiązki:

Technik odpowiada za zabezpieczenie techniczne niezbędne do organizacji i prowadzenia zajęć dydaktycznych szkolenia specjalistycznego w grupie osobowej ochrony przeciwpożarowej oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej.
Do obowiązków technika należy między innymi:
znajomość dokumentów normatywnych związanych z ochroną przeciwpożarową oraz realizacją procesu dydaktycznego;
pełna znajomość stanu ewidencyjnego i faktycznego powierzonego mienia oraz mienia przekazanego w Szkole, a także kontrolowanie w tym zakresie;
prowadzenie na bieżąco dokumentacji ewidencyjnej i materiałowej;
prawidłowe rozliczanie rozkazów wyjazdu, kart pracy, KUT zgodnie z obowiązującymi przepisami;
planowanie oraz nadzór nad badaniami okresowymi, przeglądami gwarancyjnymi i obsługiwaniem technicznym sprzętu wojskowego;
wydawanie i przyjmowanie sprzętu oraz ich zwrot w odpowiednim terminie, a także w należytym stanie technicznym;
utrzymanie w sprawności technicznej urządzeń i przyrządów będących na wyposażeniu stanowiska pracy oraz bazy szkoleniowej;
współpraca z przedstawicielami Wojskowego Oddziału Gospodarczego (WOG) oraz Logistyki w zakresie gospodarki sprzętem;
dbanie o stan techniczny sprzętu wojskowego i przeciwpożarowego będącego na wyposażeniu Sekcji Zabezpieczenia Szkolenia oraz jego właściwe utrzymanie i przygotowanie do szkolenia zgodnie z programami szkolenia;
wykonywanie zadań postawionych przez Szefa Sekcji w zakresie realizacji obowiązków na stanowisku pracy.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak
  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,ukończona Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej lub szkolenie podstawowe w zawodzie strażak;umiejętność obsługi pakietów MS Office (Word, Exel, Power Point),zezwolenie do kierowania pojazdem uprzywilejowanym lub pojazdem przewożącym wartości pieniężne;prawo jazdy min. kategorii C,poświadczenie bezpieczeństwa w zakresie dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą zastrzeżone.Wykształcenie średnie 3 lata pracy,wykształcenie wyższe 1 rok pracy,preferowane doświadczenie w obsłudze pojazdów oraz sprzętu pożarniczego.Znajomość:a) Decyzji nr 385/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 17.12.2013 r. w sprawie wprowadzenia do użytku Instrukcji o zasadach pracy biurowej w resorcie obrony narodowej (Dz. U. MON z 2013 r. poz. 338 z późn. zm.).b) Instrukcji o ochronie przeciwpożarowej w Resorcie Obrony Narodowej. Ppoż. 3/2014.c) Decyzja Nr 384/MON z dnia 29 września 2015 r. w sprawie określenia funkcji gestorów i centralnych organów logistycznych sprzętu wojskowego w Resorcie Obrony Narodowej. Umowa o pracę na 1 zmianę, wynagrodzenie 2950zl/m-c+premia.

Miejsce pracy: Dworcowa 6A, 86-134 Grupa, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV+skierowanie do pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy